• Зима Бойківський Двір - Розлуч
  • Зима Бойківський Двір - Розлуч
  •  Бойківський Двір - Розлуч зима
  • Бойківський Двір - Розлуч зимою

  • img 8610
  • img 8617
  • img 8623
 

 

Що неділі запрошуєм на програму

"Бойківські вечорниці"(дивитись відео)

 

Відпочинок в Карпатах - ідеальний для тих, хто втомився від міської метушні і має бажання побачити неповторну красу Карпатської природи.

Ландшафтний заказник "Розлуч" прийняв в свої обійми базу відпочинку "Бойківський двір". Поблизу бази відпочинку знаходиться три джерела мінеральної води. «Нафтуся», «Содова» і «Залізна».

В часи Австро-Угорської імперії тут існував відомий у Європі лікувально-оздоровчий заклад. Особливу увагу також слід приділити і цілющому повітрю з легким ароматом хвої. Казкові кольори гірського лісу назавжди залишаться в пам'яті того, хто хоч би раз побував у цій місцевості.

Відпочинок в Карпатах - ні з чим незрівнянне задоволення! На нього не гріх витратити ваш єдиний в році відпуск. Описати отримані відчуття і враження, буде практично не можливо, щоб відчути дух казки, побувайте в ній. Насолодитися винятковим ароматом лісу, який приготував для вас літній відпочинок в Карпатах.

І якщо до сьогоднішнього дня Ви лишили себе шансу дотулитись до гірських чарів, спішіть. Збираючись у відпуск, будьте готові отримати максимум задоволення. Подаруйте собі дешевий зимовий відпочинок в Карпатах, дешевий відпочинок в будь-яку пору року. І будьте певні, що у будь-яку пору року Карпати зустрінуть вас з радістю і гостинністю.

На базі відпочинку "Бойківський Двір" ви зможете навчитись пересуватися на лижах та сноуборді, задовольнивши свої екстремальні потяги та бажання. Випробуєте себе в гірськолижному спорті та інших видах активного відпочинку. Власний гірськолижний витяг працює для Вас щоденно, довжина траси 900 метрів. Наявність невеликих лижних трас і дитячого спортивного майданчика, забезпечать вашим дітям цікавий відпочинок в Карпатах. Дітям і дорослим залишить добрі спогади від свят і атмосфери справжньої зими, відпочинок на Новий рік 2013 чи Різдво.

Екскурсії у місто Львів, замки Львівської області "Золота підкова", Ужгород, Трускавець, Східницю, Самбір (історія Самбора), до витоку Дністра та до гори Пікуй, в Лаврівський монастир, а також піші походи в гори і прогулянки на конях в с. Ясениця-Замкова і с. Розлуч, та до мінеральних джерел Розлуча. Ці чудові подорожі подарують гарні враження і перетворять вашу мандрівку у пізнавальне і корисне дійство. Н

Незабутні спогади залишаться від фольклорно-етнографічної програми "Бойківські вечорниці". На базі відпочинку "Бойківський Двір",  це неповторне дійство проводиться кожен четвер та неділю. Палаюча ватра, бойківські коломийки та музики, танці і святкова вечеря чекають усіх відпочиваючих. Ви побачите як гуляють, відпочивають та веселяться на "Бойківському дворі". Все це неодмінно Вам сподобається. Поміркуйте перш ніж піддаватися звабам сучасних мандрівок і порадам сусідів, які щойно повернулись з закордонної подорожі. Обирайте відпочинок в Карпатах і ніде інше.

Ми чекаємо вас, і подаруємо свято Вам і вашій сім`ї.

 

 

 

 

Дивись відео (Зима)